runners-635906_1280Jeżeli planujecie biegać, ale nie wiecie o jakie porze dnia najlepiej uprawiać bieganie, to chcemy napisać, że pora dnia w której się biega ma duże znaczenie. Wszystko dlatego, że organizm ludzki jest zróżnicowany jeśli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej w zależności od pory dnia. Poza tym przed śniadaniem bieganie jest o wiele bardziej męczące ale skuteczniej spalamy tkankę tłuszczową. Jako, że organizm na czczo ma braki w naturalnych składnikach energetycznych zaczyna bardzo szybko czerpać energię właśnie z metabolizowania tkanki tłuszczowej. Dzięki temu szybciej pozbywamy się tego co nam przeszkadza i osiągamy swój cel, którym jest utrata wagi. Bieganie przed śniadaniem to oczywiście wersja dla tych, którym bardzo mocno zależy na odchudzaniu. Jeśli chcemy biegać dla lepszej kondycji czy wymodelowania sylwetki to róbmy to rano po śniadaniu albo wieczorem czy raczej po południu. Każdy może biegać wtedy kiedy najlepiej się czuje i jest do tego najlepiej przygotowany fizycznie i mentalnie. Najważniejsze, żeby biegać o jednej i stałej porze.

One thought on “Biegając przed śniadaniem szybkiej się odchudzisz”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Godne uwagi:

tysiące polecających klientów - skorzystaj i zamów najlepsze suplementy i odżywki najlepsze białka WPH i carbo. Polepsz swoją sylwetkę!

tysiące polecających klientów - skorzystaj i zamów najlepsze suplementy i odżywki najlepsze białka WPH i carbo. Polepsz swoją sylwetkę!